Ana içeriğin başı

Sıcaklık ve Nem Veri Toplama

Sıcaklık ve Nem

Eczaneler, ilaç depoları ve server odaları gibi sıcaklık ve nemin önem arz ettiği yerlerde verilerin kaydedilerek raporlandığı limit aşımı durumlarında uyarı veren yazılımlar.

Sıcaklık ve Nem TakibiEczaneler, ilaç depoları ve server odaları gibi sıcaklık ve nemin önem arz ettiği yerlerde verilerin kaydedilerek raporlandığı limit aşımı durumlarında uyarı veren yazılımlar.

Yüksek Hızlı Veri İşleme

DataRapor® Sıcaklık ve Nem Takip Sistemleri, yüksek hızlı veri işleme kabiliyeti ve entegre sunucu tarafı desteği ile işletmenizdeki yüzlerce sensörden hiç bir gecikme olmadan tüm verileri alabilir, filtreleyebilir, özel matematiksel hesaplamalara tabi tutabilir.


Esnek Veri Bağlantıları ve Haberleşme Seçenekleri

DataRapor® Sıcaklık ve Nem Takip Sistemleri, bir çok PLC veya IO modüllerden gelen verileri SQL Server veri tabanlarına toplar.Bağlantı tipleri arasında, Modbus TCP/IP, Modbus RTU, Profinet, OPC gibi seçenekler mevcuttur.
Platformdan bağımsız DataRapor® Sıcaklık ve Nem Takip yazılımı, tablet, PC veya akıllı telefonlar yardımıyla kullanılabilir.
Windows, IOS, Android, Linux gibi işletim sistemleri içinde de kullanabileceğiniz yazılım ve web tabanlı uygulamalarıyla sınırsız client özelliğine sahiptir.


Platformdan Bağımsız Altyapı

DataRapor® Sıcaklık ve Nem Takip Sistemleri, mobil cihazlar düşünülerek tasarlandı.Bununla beraber, masaüstlerinden tabletlere ve akıllı telefonlara kadar farklı ekran çözünürlüklerine uyum sağlayan yüksek etkili kullanıcı deneyimlerine sahip olun.


Çoklu Grafiksel Analiz

DataRapor® Sıcaklık ve Nem Takip Sistemi ile tüm proses verilerinizin grafiksel analizini geçmişe dönük olarak saatlik, günlük, aylık bazda yapabilir, gelişmiş export seçenekleri ile istediğiniz platformlarda kullanabilirsiniz.


Raporlama

DataRapor® Sıcaklık ve Nem Takip Sistemleri ile dilediğiniz şekil ve formatta dizayn edilen rapor, tek tuşla saatlik, günlük, haftalık yada aylık bazda hizmetinize sunulur veya sizin belirlediğiniz kişilere otomatik olarak mail atılır.


Dahili Veri Düzenleme ve Doğrulama

Hücre içi veri düzenleme yetkisine sahip kullanıcılar, dahili veri düzenleme sayfasında diledikleri parametre üzerinde değişiklik yapabilir yada silebilirler.


Ayrıntılı Bilgi İçin DataRapor.com