Ana içeriğin başı

Enerji Veri Toplama Sistemleri

Enerji İzleme ve Kontrol

Enerji analizörleri, elektrik sayaçları vb. cihazların tüm enerji parametrelerin toplandığı, faturalandırıldığı yazılımlar.

Tesisinizdeki enerji üretim ve tüketim verilerinizi gelişmiş dashboard sayfasından parametre, lokasyon yada ürün bazında izleyebilirsiniz. Elektrik,Dogalgaz,Buhar,Sıcak Su,Basınçlı Hava vb. parametrelerinizi pasta dilimi grafikler ile görüntüleyebilirsinizYüksek Hızlı Veri İşleme

 • DataRapor® EVT, yüksek hızlı veri işleme kabiliyeti ve entegre sunucu tarafı desteği ile işletmenizdeki yüzlerce sensör , enerji analizörü gibi veri kaynaklarından hiçbir gecikme olmadan tüm verileri alabilir, filtreleyebilir, özel matematiksel hesaplamalara tabi tutabilirsiniz

 • Esnek Veri Bağlantıları ve Haberleşme Seçenekleri

  DataRapor® EVT, bir çok PLC veya IO modüllerden gelen verileri SQL Server veri tabanlarına toplar.Bağlantı tipleri arasında, Modbus TCP/IP, Modbus RTU, Profinet, OPC gibi seçenekler mevcuttur. Platformdan bağımsız DataRapor® EVT yazılımı, tablet, PC veya akıllı telefonlar yardımıyla kullanılabilir.Windows, IOS, Android, Linux gibi işletim sistemleri içinde de kullanabileceğiniz yazılım ve web tabanlı uygulamalarıyla sınırsız client özelliğine sahiptir.


  Platformdan Bağımsız Altyapı

  DataRapor® EVT, platformdan bağımsız olarak tasarlanmıştır.Bu sayede, masaüstü bilgisayarlardan,tablet ve akıllı telefonlara kadar farklı ekran çözünürlüklerindeki bir çok cihazdan sisteme ulaşabilirsiniz.


  Pasta Dilimli Grafiksel Analiz

  Pasta dilimi grafikler ile tesisinizdeki toplam enerji tüketim miktarını tüketimi yapan sistem yada lokasyonun parametre bazındaki etkisi ile anlık olarak görebilirsiniz.


  Çoklu Grafiksel Analiz

  DataRapor® EVT ile tüm enerji üretim ve tüketim parametrelerinizin grafiksel analizini geçmişe yönelik olarak saatlik, günlük, aylık bazda yapabilir, gelişmiş export seçenekleri ile dilediğiniz platformda kullanabilirsiniz.


  Tüketim ve Üretim Endeksleri

  İşletmenizdeki sayaç veya enerji analizörlerinden sürekli olarak totalizer verileri alınır.Seçmiş olduğunuz tarihler arasındaki üretim ve tüketim endeksleri kolay bir şekilde görüntülenebilir,isteğe göre rapor veya fatura oluşturulabilir.


  Raporlama ve Faturalandırma

  DataRapor® EVT ile dilediğiniz şekil ve formatta dizayn edilen rapor ve faturalar tek tuşla saatlik, günlük, haftalık yada aylık bazda hizmetinize sunulur veya sizin belirlediğiniz kişilere otomatik olarak mail atılır


  Ayrıntılı Bilgi İçin DataRapor.com