Ana içeriğin başı

Hijyenik Su (WFI-WPU)

Hijyenik Su (WFI-WPU)

DataRapor® WFİ-WPU, genelde ilaç ve kimya sanayisinde kullanılan reverse osmoz veya damıtmadan gelen enjeksiyonluk su pompalar vasıtasıyla istenen sıcaklıkta alıcılara iletilir.Sistemde iletkenlik ölçümü yapılarak kirlenen su drenaj üzerinden tahliye edilir.

 • İlaç ve kimya endüstrisinin WFI(enjeksiyonluk su) ve WPU(saf su) ihtiyacını karşılamak üzere tasarlanmış PLC Tabanlı sistemlerdir Reverse osmoz veya damıtmadan gelen enjeksiyonluk su, pompalar vasıtasıyla istenen sıcaklıkta alıcılara iletilir.

 • Sistemde iletkenlik ölçümü yapılarak kirlenen su drenaj üzerinden tahliye edilir. WFI(enjeksiyonluk su) ve WPU(saf su) sistemlerinde tanklar belirli limit değerlerinde arasında su seviyesi tutulmaktadır.

 • HMI ve uzaktan izleme sistemleri ile su seviyeleri gözlemlenmektedir.

 • WFİ-WPU, yüksek hızlı veri işleme kabiliyeti ve entegre sunucu tarafı desteği ile işletmenizdeki yüzlerce sensör , enerji analizörü gibi veri kaynaklarından hiç bir gecikme olmadan tüm verileri alabilir, filtreleyebilir, özel matematiksel hesaplamalara tabi tutabilir.

 • Gelişmiş HMI Paneller ile operatörler tarafından izlenen sistem, ayrıca web scada yazılımı ile uzaktan da kontrol edilebilir.
  WFİ-WPU, bir çok PLC veya IO modüllerden gelen verileri SQL Server veri tabanlarına toplar.Bağlantı tipleri arasında, Modbus TCP/IP, Modbus RTU, Profinet, OPC gibi seçenekler mevcuttur.
  Platformdan bağımsız ZAKE WFİ-WPU yazılımı, tablet, PC veya akıllı telefonlar yardımıyla kullanılabilir.Windows, IOS, Android, Linux gibi işletim sistemleri içinde de kullanabileceğiniz yazılım ve web tabanlı uygulamalarıyla sınırsız client özelliğine sahiptir.

 • WFİ-WPU ile tüm enerji üretim ve tüketim parametrelerinizin grafiksel analizini geçmişe dönük olarak saatlik, günlük, aylık bazda yapabilir, gelişmiş export seçenekleri ile istediğiniz platformlarda kullanabilirsiniz.

 • Proses verileri Modbus, Profinet gibi haberleşme protokolleri ile Client panolardan Server PC' ye taşınır.Sisteme sıcaklık, basınç, hız, iletkenlik sensörleri gibi ölçüm enstürümanları sonradan da dahil edilebilir;
  bunun için bir adet daha client pano eklemek yeterlidir.Proses verileri için , 4-20mA ve 0-10V çıkış veren sensörler desteklendiği gibi Modbus TCP/IP ,Modbus RTU, Profinet, Profibus gibi dijital haberleşme protokolleri de desteklenir.

 • Sistemde tanımlı herhangi bir parametreye alarm tanımlanabilir ve tanımlı her bir alarm için limitler, alarm bekleme süreleri eklenebilir ya da değiştirilebilir

Grafiksel Analiz

DataRapor® WFI-WPU Sistemleri ile tüm enerji üretim ve tüketim parametrelerinizin grafiksel analizini geçmişe dönük olarak saatlik, günlük, aylık bazda yapabilir, gelişmiş export seçenekleri ile istediğiniz platformlarda kullanabilirsiniz.

Raporlama

İstediğiniz formatta imza altına alabileceğiniz online olarak anlık ve geçmişe yönelik verilerden üretilen rapor sayfaları

DataRapor® WFI-WPU sistemleri ile dilediğiniz şekil ve formatta dizayn edilen rapor ve faturalar tek tuşla saatlik, günlük, haftalık yada aylık bazda hizmetinize sunulur veya sizin belirlediğiniz kişilere otomatik olarak mail atılır.

Ayrıntılı Bilgi İçin DataRapor.com