Ana içeriğin başı

Bizi Tanıyın


Hayal Gücünüzü Zorlayın

Yenilikçi Otomasyon Sistemleri , Enerji Veri Toplama ve Raporlama Sistemleri

Zake Mühendislik

2008 yılında kurulan firmamız Mühendislik, Otomasyon ,Çevre Teknolojileri ve Teknik Emniyet Sistemleri alanların da faaliyet göstermektedir. Firmamız Genç ve Dinamik kadrosuyla her geçen gün daha da büyüyen bir firma olarak yoluna devam edecektir.

Ostim Organize sanayi bölgesinde yer alan firmamızın çalışma sahası Türkiye dir. Türkiyede ki bir çok fabrikaya hizmet vermekte olan firmamız özellikle Teknik Servis ve uzaktan teknik servis konularında bir çok firmaya çözüm ortağı olmaktadır.

Firmamız Son Yıllarda CFR Uyumlu Web Scada Yazılmları ile Grafiksel Analiz ve Raporlama Konusunda önemli ölçüde tercih edilen yazılımlar geliştirmiştir. Enerji Veri Toplama , Proses Veri Toplama, Üretim Veri Toplama ve Enerji izleme sistemleri konusunda lisansı kendisine ait yazılımlara sahip olan firmamız SAP ve ERP sistemlerine entegre edilebilen yazılımlara sahiptir

Hizmet ve kalite yarışında konundaki en profesyonel firma olan ZAKE MÜHENDİSLİK koşulsuz müşteri tatmini yaratmak adına sürdürdüğü çalışmalara hız kazandırmıştır.